HAKKIMIZDA :
        

ETM Mühendislik 1 Nisan 2004 tarihinde elektrik projeleri, Yüksek gerilim tesisleri ve enerji alanında faaliyette bulunmak amacıyla kurulup, Bu bağlamda, pek çok orta ve büyük ölçekli projeler yapmıştır. Yüksek gerilim , bakım ve onarım , tesisin sürekliliği konusunda bölgenin en iyi ekibiyle çalışmaktadır. Sürekli kendini geliştiren ekibimiz, ilerleyen teknolojiyi heyecanla takip ederken enerji takibi ve süreklikiği alanında farklı alternatifler üretmekte ve uygulamaktadır.

Trafo BAKIMI : İlimizde ilk, bölgemizde bir kaç adet, bulunan Trafo yağ tasfiye cihazı ( oil treatment) ile ETM çalıştığı işletmelerin Trafolarının uzun ömürlü olması ve beklenmeyen arızaların oluşmaması için , Yüksek gerilim tesislerinin tüm bakımlarını yapabilmeltedir. ( Trafo yağ tasfiyesi, YG ve AG conta değişimi, Silikajel montaj ve değişimi, YG ve AG buşinglerin bakımı ve değişimi, YG tesisleri , topraklama, yağ izalasyon testleri ve raporlanması, Kompansazyon takibi ve Enerji Analizörü, arıza tespit cihazları)

SAYAÇ (Kompansazyon) TAKİP: Elektronik haberleşme ve yazılım alanında daçalışmalar yapmaktadır. Bu bağlamda, Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde Enerji Takip Sistemi Projesini Geliştirmektedir Projemiz, Elektrik kullanımını , reaktif güc, gerilim, akım gibi bilgileri işleme ve istatiki raporlar sunmaktadır. Üretim tesislerinin tüm elektronik veri alınabilen su, buhar, sıcaklık, nem gibi sayaçları istenilen zaman aralığında veri tabanına almaktadır ve raporlamaktadır. Otamatik koşullama ile istenilen refleksleri de program ve cihazlar vasıtasıyla yapabilmektedir.

M2M cihazları ile insan hatasından uzak sistemin çalışmasını sağlar.

Sistemimizdeki veriler, programda saklanır. Kişilere yada koşullara bağlı olmaksızın. İstenilen raporlar, istenilen formatta sunulabilir. Bu da yöneticiye sağlıklı bilgi sağlar. Bu bilgi ; üretim maliyeti, performans ölçümü, personel çalışma zamanı takibi, üretim de oluşabilen hataları sebebi ( nem, ısı, gerilim, akışkan seviyesi gibi) , yakıt , enerji tüketimi analizi, v.b.MİSYONUMUZ :
Uygun teknolojiyi , mutlak memnuniyeti için müşteriye sumak.
Mutlu MÜŞTERİ, Mutlu HAYAT İhtiyacı hisset, yaşa, Çözümü bul.
VİZYONUMUZ :
ETM markasını ülkemizve dünya da tanıtmak. İthal etmek zorunda kaldığımız teknolojiyi, üretmekdir.
 
   
© 2010 Etm Mühendislik
Tel : +90 (258) 215 51 23 - Faks : +90 (258) 215 51 23
etm@etm.com.tr

E-Posta Girişi
Bizi Takip Edin: